Menu
ZŠ a MŠ Vladislav
ZŠ a MŠVladislav

Plánované akce

  • ŠKOLNÍ ROK 2023/2024
  • 6.9. -  Adaptační program -  6. třída
  • 14.9. - Výjezdní sportování - hřiště Studenec - 8. a 9. třída
  • 6.10. - I. výtvarná dílna - výroba ker. svícnu - zájemci
  • 20.10. - Čtenářská exkurze- MěK Třebíč - 3. a 5.ročník
  • 25.10. - SWAT-výměna oblečení-akce v rámci Recyklohraní-2.st.
  • 31.10. - Čtenářská exkurze- MěK Třebíč - 4.třída
  • 1.11. - Preventivní program SZÚ Jihlava - 2.stupeň
  • 3.11. - II.výtvarná dílna - enkaustika - zájemci
  • 6.-10.11. - Sběr starého papíru- podzimní etapa
  • 7.11. -  Legionářská tradice - přednáška a beseda - 2. stupeň
  • 9.11. -  Exkurze - Technické muzeum Brno - 6. a 7.třída
  • 10.11. - Čtenářská exkurze- MěK Třebíč - 6. třída
  • 14.11. - Dopravní výchova-praktický výcvik - 4.třída
  • 16.11. - Mobilní planetárium - 1.stupeň
  • 23.11. - Čtenářská exkurze- MěK Třebíč - 4.třída
  • 23.11. - Digitální hry- exkurze na ZŠ Třebíč,Týnská - 4.třída
  • 24.11. - Knižní burza - zájemci
  • 24.11. - III.výtvarná dílna - glazování výrobků z II.výtvarné dílny
  • 28.11. - Literární povídání s J. Benešem
  • 1.12. - Čtenářská exkurze- MěK Třebíč - 3. a 5.ročník
  • 1.12. - IV. výtvarná dílna - přáníčka - zájemci
  • 5.12. - Návštěva představení baletu Louskáček-ND Brno - 6. a 7.třída
  • 5.12. - Mikulášská nadílka na 1.st.
  • 12.12. - Vánoční besídka 1.stupně
  • 15.12. - Celoškolní vánoční tvoření
  • 21.12. - Exkurze- Moravské zemské muzeum Brno - 8. a 9. třída
  • 22.12. - Florbalový turnaj - 2.stupeň
  • 12.1. - Čtenářská exkurze - MěK Třebíč - 6.třída
  • 19.1. - Pojď si hrát- odpoledne stolních her - 1.stupeň
  • 25.1. - Čtenářská exkurze - MěK Třebíč - 4.třída
  • 21.2. - Předškolička - 1.setkání
  • 23.2. - Čtenářská exkurze - MěK Třebíč - 8.třída
  • 1.3. -  Čtenářská exkurze - MěK Třebíč - 3. a 5.ročník
  • 1.3. -  Čtenářská exkurze - MěK Třebíč - 8.třída
  • 5.3. - První pomoc do škol - 1.část kurzu - 8.třída
  • 8.3. -  V. výtvarná dílna - keramika - výroba velikonočních zajíců
  • 13.3. - Předškolička - 2.setkání 
  • 14.3. - Divadelní představení- ND Třebíč- 8.třída
  • 15.3. - První pomoc do škol - 2.část kurzu - 8.třída
  • 20.3. - První pomoc do škol - 3.část kurzu - 8.třída
  • 22.3. - VI. výtvarná dílna- glazování výrobků z V.výtvarné dílny
  • 3.-4.4. Exkurze - Praha - 8.třída
  • 8.4. -  Karkulka v síti - preventivní program pro 3.-5.ročník
  • 8.4. -  World of fake - preventivní program pro 6. a 7.ročník
  • 10.4. - Předškolička - 3.setkání
  • 10.4. - Návštěva planetária v Brně - 6. a 7.třída
  • 19.4. - Program ke Dni Země - Jihlava - 1. a 2. třída
  • 19.4. - Preventivní program- Pobavme se o alkoholu - 7., 8., 9. třída
  • 26.4. - Olympijský víceboj- obl. kolo - Třebíč - vybraný školní tým
  • 30.4. - Program ke Dni Země -  Pozďatín - 3.-5.ročník
  • 10.5. - Olympijský víceboj- krajské kolo-Třebíč- reprezentanti školy post. z obl. kola 
  • 13.5. - Návštěva divadelního představení- HD Jihlava - 1. a 2. třída
  • 13.-17.5. - Sběr starého papíru - jarní etapa
  • 15.5. - Předškolička - 4.setkání
  • 17.5. - Program k prevenci dětských úrazů-ZŠ Týnská Třebíč - 3.ročník
  • 22.5. - Návštěva planetária v Brně - 3.-5.ročník
  • 23.5. - Exkurze do náměšťské obory -  2.stupeň
  • 28.5. - Preventivní program Městské policie Třebíč - 9.třída
  • 29.5. - Preventivní program Městské policie Třebíč - 4.třída
  • 31.5. - Žákovský víceboj - Studenec - 1. stupeň
  • 5.6. -  Fotografování tříd
  • 7.6. -  Akce k MDD - ZOO Jihlava - 2. stupeň
  • 10.6. - Dopravní výchova-praktický výcvik- 4. třída
  • 12.6. - Předškolička - 5.setkání
  • 12.6. - Praha - třídní výlet 6. a 7.třídy
  • 12.6. - Exkurze- informatika, robotika - 8. a 9. třída