Odpoledne pro Elenku

Ve čtvrtek 13.října pracovníci základní a mateřské školy podali pomocnou ruku a zorganizovali sbírku, jejíž výtěžek byl připsán na konto Šance Elence a určen na pomoc při léčbě děvčátka, které se narodilo s onemocněním zvaným spinální svalová atrofie.

Ve čtvrtek 13.října pracovníci základní a mateřské školy podali pomocnou ruku a zorganizovali sbírku, jejíž výtěžek byl připsán na konto Šance Elence a určen na pomoc při léčbě děvčátka, které se narodilo s onemocněním zvaným spinální svalová atrofie.

Každý, kdo se akce zúčastnil, mohl přispět finanční částkou a odnést si upomínkový předmět. Dárky pro návštěvníky připravily děti z mateřské a základní školy. Pro zpestření bylo na odpolední program přidáno fotografování, vykrajování ovoce, cukrářské zdobení nebo míchání nealkoholických nápojů. Všem dobrým lidem, kteří se přišli podívat a přispět na dobrou věc ze srdce děkujeme a přejeme jim hodně zdraví a štěstí v jejich životě.

Reakce maminky Dity:

Ve čtvrtek se pro Elenku pořádala akce v ZŠ Vladislav. Ve Vladislavi jsem od mala žila, chodila školky, do školy a pak pracovala ve školce jako učitelka.

Když jsem učila ve školce, troufám si tvrdit, že jsem měla opravdu pěkné vztahy s rodiči, jejich dětmi, ale také s kolektivem ZŠ a MŠ Vladislav… a co jednou dáš, to se ti vrátí. Čtvrtek toho byl důkazem a my byli opravdu mile překvapení, kolik lidí na akci přišlo. Bylo to moc pěkné setkání a já se zase mohla s některými znovu setkat a pozdravit.

A teď to hlavní, kvůli čemu se akce pořádala. Na akci byla kasička, kterou když jsme otevřeli, tak jsme tomu nemohli ani uvěřit…

Jste úžasní a tak štědří 🙏🏻 děkujeme, děkujeme, děkujeme… za každou korunu, každému kdo přispěl. V kasičce se totiž pro Elenku nashromáždilo

22 492,-Kč

Peníze vložím, co nejdříve na transparentní účet a budeme z nich hradit neurorehabilitace, na které dojíždíme 3x týdně do Brna. Jedna hodina stojí 1200,- . Cvičení je dlouhodobé, jezdit budeme ještě pár let, takže děkujeme za další prostředky k tomu, aby se Elenka nadále zlepšovala, jako doposud.

Věřím, že jednou až se potkáme za pár let, tak Elenka dokáže sesednout z vozíčku a alespoň pár krůčků udělat.

Děkuji za celou moji rodinu

Datum vložení: 15. 10. 2022 19:48
Datum poslední aktualizace: 19. 10. 2022 17:09