Sportovní pětiboj ve Studenci

Úspěchy v dalších sportovní soutěži

V pátek 3. června 2022 se po dvouleté pauze konal ve Studenci tradiční Netradiční sportovní pětiboj pro žáky 1. stupně. Žáci soutěžili ve skoku do dálky, běhu na 50 metrů, skoku  přes švihadlo, hodu do dálky. Děti z 1. a 2. ročníku si k těmto disciplínám přidaly hod na cíl, ty starší si poměřily síly ve střelbě ze vzduchovky. Ve velké konkurenci (10 základních škol) jsme obstáli na výbornou a přivezli 7 medailí. Mezi žáky 1. ročníku si z našich nejlépe vedl Taedáš Zima, který skončil na 3. místě. Stupínek výše, tedy 2. místo, obsadila mezi druhačkami Jolana Svobodová. V kategorii kluků druháků nám dokonce dvojnásobnou  radost udělali bronzový Lukáš Loup a stříbrný Jakub Man. Překvapivé bylo 2. místo Karolíny Horecké v kategorii dívek 4. ročníku. Nedočkavě jsme ale všichni očekávali vyhlášení nejstarších chlapců (5. ročník), kde jsme měli 2 velké favority. Oba dva nezklamali a obdrželi diplom a medaili -  Jarda Augustin se svým krásným 3. místem a vítěz  nade všemi Vojta Mikuláš. Všem výhercům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Jitka Mašterová

Datum vložení: 5. 6. 2022 18:09