ZŠ a MŠ Vladislav
ZŠ a MŠVladislav

Přijímání do školní družiny pro školní rok 2024/25

Do 14.6. je možno podávat žádosti o přijetí k docházce do školní družiny pro následující školní rok. Informace a formulář najdete v příloze.

Vážení rodiče,

při podávání žádosti důkladně zvažte, jak dlouhý pobyt ve školní družině budete pro své dítě požadovat.

Vzhledem k režimu družiny jsou možné odchody dětí z družiny pouze ve 13 hod. (po obědě) a poté až v čase od 14.30 do 15.30 hod. Pokud plánujete, že Vaše dítě bude odcházet z družiny každý den po obědě, je zbytečné uvádět do žádosti pozdější čas odchodu. Zbytečně byste hradili vyšší úplatu a také byste takto mohli  blokovat místo jinému dítěti, které by "dlouhý" pobyt plně využilo.

Za dítě s kratším pobytem ve družině (do 13 hod.) se bude hradit stejně jako v aktuálním školním roce snížená úplata.

Informace k přijímání dětí do ŠD

Přijímání dětí do ŠD.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 259,32 kB