Menu
ZŠ a MŠ Vladislav
ZŠ a MŠVladislav

Další úspěchy v Odznaku všestrannosti, tentokrát v krajském kole

Reprezentanti naší školy vybojovali v krajském kole soutěže Odznaku všestrannosti dvě medailová umístění- jedno vítězství a jedno třetí místo. Podrobnosti ve zprávě.

V pátek 19.5. se čtyřčlenná reprezentační výprava naší školy zúčastnila krajského kola soutěže Odznaku všestrannosti.  Svoji účast si všichni členové výpravy (Z.Valerianová, V. Mikuláš, J.Man,J.Augustin) vybojovali svými výkony v okresním kole soutěže. Ani v krajském kole se naši závodníci svých soupeřů nezalekli.  Vynikající výkon podal Vojtěch MIkuláš, který ve své kategorii zvítězil a postupuje do celostátního finále. Další medailové umístění přidala Zita Valerianová, která ve své kategorii ukončila soutěž na 3. místě.

BLAHOPŘEJEME!

 

Datum vložení: 23. 5. 2023 12:29
Datum poslední aktualizace: 23. 5. 2023 12:41
Autor: